דלת פולימר מפרט טכני

דלתות פולימר DOORSET – מידע טכני.

כול שוק הדלתות מדבר היום על דלתות פולימר. דלת מוגנת 100% מים. מרבית הלקוחות אינם יודעים מה זו הדלת באמת וממה היא מורכבת.
מאחר ואנחנו מייבאים ומשווקים את הדלתות האיכותיות ביותר אנחנו רוצים להנגיש לכם מידע על מבנה הדלתות השונות כדי שהבחירה שלכם תהייה המושלמת עבורכם.
בשוק הדלתות ישנו מגוון רחב של דלתות. דלתות פולימר WPC , הדלתות האיכותיות וכן דלתות עץ, דלתות עם מעטפת PVC, דלתות MDF ועוד ועוד.
דלתות הפולימר שלנו מיוצרות בתהליך של יציקה, 100% חומר פולמרי , הדלת פנים מגיעה כחתיכה אחת שלמה , עם עובי דופן של 6 מ"מ ואורכנים יצוקים לאורך הדלת במרווחים של 4 ס"מ המקנים לדלת חוזק ורמת בידוד גבוהה.
מצורפת תמונה של חיתוך דלת ומשקוף . בתמונה ניתן לראות כי הדלת מיוצרת בחתיכה אחת שלמה ומאותו סוג חומר שעמיד במים ונגד מזיקים.

בנוסף לעמידות המלאה למים ומזיקים הדלת חזקה במיוחד ומבודדת באופן מלא. לאורך המשקוף יש גומי אטימה ששומר על בידוד וטריקה שקטה של הדלת. הדלתות מגיעות עם צירים איכותיים מגולוונים אשר שומרים על עמידות נגד מים וחלודה וכן ידיות באיכות גבוה. בנוסף הדלת פנים מסופקת עם מנעול מגנטי. שמירה על איכות סביבה: הדלתות מיוצרות מחומרים ידידותיים לסביבה, אנטיבקטריאלי, אינו מכיל פורמלדהיד, חנקן, בנזן וחומרים מזיקים אחרים. בטיחות: החומר ממנו מיוצרת הדלת מעכב בעירה, הדלת עמידה למים, ללא תכונות סדק. התאמה אישית: כיום הדלתות מהוות מרכיב משמעותי בעיצוב לבית. מעצבי פנים ואדריכלים מחפשים דלתות שבאמצעותן ניתן לבית עוד פן עיצובי בעזרת צוהרים שונים, צבעים מגוונים, פסים וחריטות שניתן להוסיף לדלתות. ברשותנו מגוון רחב של עיצובים וצבעים.
                Call Now Button דילוג לתוכן